Od wody kolońskiej, przez perfumy, po wodę toaletową, wszyscy chcemy, aby używany zapach był dla nas wyrazisty i trwał jak najdłużej.

Dla długotrwałego zapachu, który może być wyczuwalny przez cały dzień, miejsce rozpylenia zapachu zdecydowanie ma duże znaczenie. Punkty tętna, w tym za uchem, u podstawy szyi i na nadgarstkach, są uważane za jedne z najlepszych miejsc do rozpylania perfum, aby można było cieszyć się ich zapachem jak najdłużej.

Możemy znaleźć perfumy męskie Versace w dobrej cenie

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na subtelne, kwiatowe lub owocowe perfumy, czy odurzający, pikantny i orientalny zapach, warto poznać wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do rozpylania perfum, które wykraczają poza punkty tętna, oraz dowiedzieć się, że prawidłowe używanie perfum ma duże znaczenie dla trwałości utrzymywania się zapachu na skórze. Wszyscy znają sprawdzone twierdzenie, że rozpylanie perfum na punkty tętna przedłuża ich trwałość. Te miejsca na ciele emanują ciepłem, które pomaga uwolnić zapach. Najlepsze miejsca na użycie perfum to za uszami, na szyi, na nadgarstkach, w zagięciu łokci, oraz pod kolanami.Aby uzyskać najlepsze wrażenia zapachowe, trzymaj butelkę perfum podczas rozpylania w odległości około 15 do 20 centymetrów od skóry. Uważaj, aby nie rozpylić zbyt dużej ilości perfum, ponieważ często wystarczy dwa do czterech sprayów, aby zapach trwał przez cały dzień. Aby nadać swoim perfumom długowieczność, rozważ spryskanie bardziej niekonwencjonalnego obszaru ciała, jak włosy i klatka piersiowa. Unikaj jednak używania perfum w pobliżu oczu i pod pachami, aby uniknąć podrażnień.Obecnie wiele osób decyduje się na zakup perfum klasycznych, o intensywnym, luksusowym zapachu. Takie perfumy to przykładowo Chanel, Dior, Gucci, Dolce Gabbana, czy versace perfumy męskie, które przypadną do gustu panom w różnym wieku. W perfumeriach znajdziemy wiele rodzajów perfum, warto zatem przed zakupem udać się do drogerii, wypróbować kilka zapachów i zdecydować, które najbardziej nam odpowiadają.

Author

Pin It