Depilacja laserowa to spory jednorazowy wydatek, który uzależniony jest od indywidualnych cech oraz partii ciała, którą poddaje się zabiegowi. Jednak tak czy tak – jest to o wiele większy koszt niż zakup tradycyjnych pomocy depilacyjnych. Jednak proces depilacji laserowej jest permanentny – oznacza to, że po prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów już nigdy danej osobie nie będą potrzebne żadne sprzęty depilacyjne. Rezygnując z tego w przyszłości tak czy tak zakup nowych żyletek czy wosku dobije do kwoty depilacji laserowej.

Cennik depilacji laserowej

Cennik depilacji laserowej jest ściśle związany z miejscem, w którym się go wykonuje. Chodzi tutaj nie tylko o renomę salonu, ale również wielkość miasta. W większych miastach z reguły płaci się więcej, jednak to tutaj znajdują się najbardziej profesjonalne sprzęty i najbardziej doświadczony personel.

Ogólnie mówiąc ceny są zróżnicowane, jednak jeden parametr jest taki sam dla każdego salonu – to powierzchnia depilacyjna. Na jej podstawie ustalany jest cennik depilacji laserowej – im większa powierzchnia tym więcej pieniędzy płaci się za zabieg. I tak najtańsze są okolice twarzy i pachy, a najdroższe uda czy łydki. Jednak mimo tego, że ceny pojedynczych zabiegów potrafią zwalać z nóg to i tak trzeba przeprowadzić ich całą serie dla pewności efektu. Dzięki temu wiele salonów idzie na kompromis z klientami oferując im pakiety promocyjne.

Zobacz: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Pakiety promocyjne obejmują przeprowadzenie całej serii zabiegów(z reguły do 9) za korzystniejszą cenę. Mogą obejmować cały pakiet na jedna partię, bądź kilka partii na raz. Wybranie oferty z kilkoma partiami jednocześnie oszczędza czas, ale również pieniądze – oferty są coraz korzystniejsze. Dlatego warto zastanowić się nad tym, czy za jedną wizytą nie depilować dwóch bądź więcej partii. 

Depilacja.pl – pakiety promocyjne

Depilacja.pl to sieć salonów, która w swojej ofercie posiada wiele ciekawych pakietów promocyjnych. Pakiety występują pod nazwami soft, komfort czy premium i są zróżnicowane zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Również oni coraz częściej decydują się na zabiegi depilacyjne. 

Author

Pin It