Metoda hybrydowa zdobienia paznokci, która obecnie gwarantuje nienaganny wygląd dłoni w pracy, szkole, na imprezach czy wakacjach stała się prawdziwą rewolucją w manicure. Dzięki niej codzienne zmagania z samodzielnym malowaniem paznokci zwykłymi lakierami stały się przeszłością, dając kobietom więcej wolnego czasu na własne przyjemności.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – etap 1, przygotowanie płytki paznokcia

Dobrze wykonana hybryda to 3 tygodnie pięknych i mocnych paznokci. Jak to się dzieje, że efekty utrzymują się tak długo? Sekret tkwi w kilkuetapowej stylizacji. Pierwszym, bardzo ważnym stadium tej metody jest przygotowanie płytki paznokcia. Dobrze wyszlifowane, idealnie gładkie i odtłuszczone paznokcie stanowią podłoże, na którym lakier hybrydowy będzie się dobrze trzymał.

Na tym etapie należy też pamiętać o zastosowaniu odpowiednich akcesoriów – dobrej jakości pilników i polerek oraz preparatów chemicznych, takich jak środek odtłuszczający (cleaner) oraz wzmacniająca odżywka witaminowa pod hybrydę (primer).

Etap 2 – kolor i zdobienie

Wyrównane, wygładzone i oczyszczone paznokcie są gotowe na nałożenie lakieru i wykonanie wzorków. Ten etap jest przyjemny zarówno dla klientki jak i manicurzystki, ponieważ teraz widać efekty pracy. Paznokcie zyskują wybrany, modny kolor oraz na życzenie dodatkowe ozdoby.

Jeśli klientka zdecyduje się na zdobienia, może osiągnąć efekty o jakich nawet nie marzyła. Kosmetyczki to często prawdziwe artystki, które zamieniają paznokcie w małe dzieła sztuki, budzące podziw i zazdrość innych. Świetnie prezentują się motywy świąteczne, wiosenne, czy ornamenty przypominające koronkę. Jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę wyobraźnia.

Etap 3 metody hybrydowej zdobienia paznokci – utrwalanie

Ostatni etap, którym charakteryzuje się hybrydowa metoda zdobienia paznokci to utrwalenie pracy manicurzystki. Misternie stworzone wzorki warto zatrzymać na dłużej! Jak to zrobić? Przy pomocy specjalnej lampy.

W profesjonalnym studio paznokci najczęściej używa się nowoczesnych lamp LED. Wypierają one technologię suszenia hybryd w urządzeniach UV. Suszarki LED pracują w trybie przyspieszonym, a do tego nie trzeba wymieniać w nich żarówek. Niestety nowe technologie kosztują i urządzenia LED osiągają wyższe ceny od lamp UV.

Trzyetapowy proces zdobienia paznokci metodą hybrydową daje efekt w postaci zadbanych i pięknie prezentujących się dłoni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Author

Pin It