Letnie, ciepłe dni pozwalają na odpoczynek wśród zieleni, blisko domu. Sposobem na aranżację przestrzeni wypoczynkowej jest wykreowanie miejsca do biesiadowania, podawania śniadań, czy obiadów. Stół ogrodowy rozkładany stanie się punktem centralnym takiej przestrzeni. 

Stół ogrodowy rozkładany jako miejsce spotkań

W czasie lata posiłki podawane na świeżym powietrzu smakują zdecydowanie lepiej. Stół ogrodowy rozkładany oraz krzesła ogrodowe pozwolą na stworzenie idealnego miejsca do zapraszania gości, podejmowania bliskich, romantyczne spotkania we dwoje czy nawet pracę blisko zieleni. Kluczem jest dopasowany do potrzeb stół – stół ogrodowy rozkładany to świetny wybór! Rozkładany stół to szansa na to, aby mebel dopasowany był do aktualnych potrzeb – kiedy spodziewamy się gości wystarczy skorzystać z innowacyjnych systemów rozkładania, które w prosty sposób pozwolą zwiększyć ilość miejsc siedzących. Nie bez znaczenia w takich stołach są materiały – stół ogrodowy rozkładany oparty jest na aluminiowym stelażu, który zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, odkształcaniem. Aluminium to również metal odznaczający się niską wagą – to sprawia, że podnoszenie takiego stołu nie sprawia problemów. W przypadku stołów rozkładanych blat nierzadko tworzy się z drewna tekowego – prezentuje się ono doskonale na tle ogrodowej zieleni. 

Stół ogrodowy rozkładany w cieniu pergoli

By zapewnić sobie komfort wypoczynku, warto ustawić stół ogrodowy rozkładany w cieniu rozłożystej pergoli. Takie zadaszenie pozwoli na regulowanie ilości światła, które wpada pod pergolę. Atutem pergoli jest również fakt, że jej dach skutecznie ochroni zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewaną mżawką. Uzupełnieniem przestrzeni mogą być nowoczesne lampiony ustawione punktowo na stole – dzięki nim możliwe stanie się biesiadowanie również wieczorami. 

Author

Pin It