Zazwyczaj podejmujemy się remontu w sytuacji, gdy dane pomieszczenie jest przestarzałe, zniszczone, a sprzęty już nie funkcjonują, jak powinny. Łazienka także z czasem niszczeje. W zależności od stawki fachowca, wyboru rodzaju urządzeń lub akcesoriów, kwota remontu wynosi kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy. Ta kwota zawiera zakup materiałów, m.in. nowych płytek, umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej czy baterii. To najważniejsze elementy jej wyposażenia. Przyjrzyjmy się zatem, na co zwracać uwagę podczas ich zakupu. 

Po pierwsze – baterie do prysznica

Bez nich się nie obejdziesz. Dzięki baterii prysznicowej swobodnie puszczasz strumień wody, regulujesz jej nasilenie i temperaturę. Nowoczesne baterie różnią się od siebie sposobem montażu, kształtem i funkcjami. Wyspecjalizowane technologie użyte do jej produkcji, pozwalają zrównoważyć zużycie wody i zapobiegają powstawaniu smug i przebarwień. Takie modele znajdziesz w sklepie Frapeti – https://frapeti.pl/collections/baterie-prysznicowe-lazienkowe

Po drugie – baterie bidetowe

Bardzo przydatnym urządzeniem w łazience jest bidet. To coraz częstsze spotykane rozwiązanie. Dostajemy dzięki temu całkowitą dezynfekcję i poczucie świeżości. Funkcjonalne baterie do bidetów będą idealnie pasować do Twojej łazienki. Na rynku jest dostępnych sporo możliwości, m.in baterie montowane na ścianie. To sposób na zaoszczędzenie miejsca. Bidet wykorzystujemy do umycia stóp lub dezynfekcji intymnych części ciała. Z czasem docenisz, że posiadasz go w swojej łazience.

Po trzecie – umywalka

Czy łazienka obędzie się bez stylowej umywalki? Oczywiście, że nie! Wolnostojące umywalki nablatowe są prawdziwym hitem. Przybierają one różne formy. Wyróżniają się ciekawym designem, co sprawi, że od razu przykuwają uwagę. Umywalki z najwyższej jakości ceramiki, gwarantują nam niezawodność i funkcjonalność na lata. Nowoczesne modele dodadzą Twojej łazience elegancji i stylu, bez znaczenia, w jakim została urządzona. 

 

Author

Pin It https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ ard.net Metalowy wieszak na ręczniki