Zimowe szaleństwo na stoku, daje mnóstwo frajdy. Nie ma się więc czemu dziwić, że ludzie tak chętnie zakładają narty i jeżdżą nimi po stokach. Mali i duzi, każdy czerpie z tego zimowego sportu mnóstwo radości. Jednak trzeba pamiętać o tym, że by jazda na nartach była bezpieczna i przyjemna, narty muszą być w jak najlepszym stanie.

Gdzie przygotować narty do sezonu?

Wiele osób wraz z nadchodzących sezonem narciarskim, kupuje nowe narty i akcesoria narciarskie. Jednak wcale nie jest to potrzebne, z nart można korzystać co najmniej kilka lat, bo używa się ich sporadycznie w sezonie narciarskim.

Dlatego też po roku użytkowania nie są one wcale zniszczone, ewentualnie mogą wymagać delikatnego odświeżenia. Taką usługę oferuje serwis narciarski Kraków, który cieszy się dużą renomą w swojej branży.

W serwisie można skorzystać z różnych usług, ale to właśnie renowacja i naprawa sprzętu narciarskiego cieszy się tu największym zainteresowaniem. W zależności od stanu nart trzeba je albo lekko zregenerować albo porządnie naprawić.

Cennik usług serwisu narciarskiego w Krakowie

Krakowski serwis narciarski, ma bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do innych podobnych ofert. Najtaniej kosztuje odświeżenie nart i ich wygładzenie, renowacja także nie jest droga.

Droższą usługą jest naprawa zepsutych nart. Cena jest uzależniona od rodzaju szkody i czasu potrzebnego na jej naprawę. Ale i tak cena nie jest wygórowana, jak to ma miejsce w innych serwisach sprzętu narciarskiego.

Do serwisu można się też zgłosić na przegląd nart. Taki przegląd jest darmowy albo kosztuje symboliczną kwotę. Dzięki corocznemu przeglądowi, można mieć pewność, że narty są w dobrym stanie i można na nich bezpiecznie jeździć na stokach.

Szczegółowa oferta serwisu

Serwis narciarski Kraków ma bardzo różnorodną ofertę usług. Domeną serwisu jest naprawa i regeneracja sprzętu narciarskiego. Przede wszystkim więc serwis zajmuje się nartami, ich przygotowaniem do sezonu, odnowieniem i naprawą.

Kolejną propozycją serwisu jest naprawa innych sprzętów narciarskich, takich jak na przykład snowboard. Na desce snowboardowej jeździ się bardzo szybko i ma się przy tym dużo uciechy. Jednak deska również musi być przygotowana do sezonu.

W sytuacji gdy popsują się kijki narciarskie, buty narciarskie, czy też kask narciarski, również i z takim przedmiotami można się udać do serwisu narciarskiego w Krakowie. Wykwalifikowani pracownicy serwisu, poradzą sobie z każdą usterką sprzętu i doprowadzą go znowu do pełnej użyteczności.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/cms/serwis.

Author

Pin It