Ostatnio modne stało się planowanie. W związku z panującą pandemią, cały proces planowania i organizacji pracy przeniósł się do sieci. Powstały liczne narzędzia, w których członkowie zespołu zapisywali zadania konieczne do zrealizowania. Gdy praca zdalna zostaje wprowadzona w firmie na stałe, to taka forma procesu jest jak najbardziej wskazana. Jednak dla tych, co pracują w biurze, pomocą mogą być zupełnie inne narzędzia. Tablice szklane i planery suchościeralne w ostatnich latach to prawdziwy hit wśród małych i dużych przedsiębiorstw. Idealnie pasują do nowoczesnych biur i sal konferencyjnych. Spełniają swoją rolę, jaką bez wątpienia jest szybkość zapisywania i aktualizacji informacji dla członków zespołu.

Tablice szklane do pisania – łatwe w utrzymaniu czystości i nieskończone możliwości aranżacji

Z montażem tablicy szklanej poradzi sobie absolutnie każdy. Została wyprodukowana z hartowanego szkła, dzięki czemu mamy pewność, że zwiększa to, przynajmniej kilkukrotnie, odpornosć na zniszczenia lub uderzenia. Tablice szklane to doskonałe miejsce do przeprowadzenia spotkań dla członków zespołu, zebrań zarządu lub lekcji w szkołach. Z powodzeniem zastąpią wysłużone zielone tablice, po których pisaliśmy kredą w czasach szkolnych. Elegancja i nowoczesność – to główne atuty przemawiające za zakupem szklanej tablicy w sklepie online Wally!

Planery suchościeralne – organizacja pracy na najwyższym poziomie. Zapanuj nad obowiązkami w firmie

Planery suchościeralne, czyli coś dla prawdziwych miłośników organizacji czasu i pracy. Planowanie przyspiesza tempo realizacji zadań. Dzięki nim każdy członek zespołu wie, kiedy ma ostateczny termin na skończenie projektu i kto jest za co odpowiedzialny. Planery sprawdzają się w małych i dużych firmach. Pomagają liderom nie pogubić się we własnych obowiązkach i są pomocnym narzędziem przy planowaniu spotkań, tasków lub celów długoterminowych. 

Author

Pin It