Szkło jest materiałem ponadczasowy, który doskonale pasuje do różnych stylów pomieszczeń. Szczególnie gdy można ozdobić je dowolną grafiką, stanowić będzie elegancką ozdobę w każdego wnętrza. Szklane fronty meblowe dzięki swojej uniwersalności znajdą swoje zastosowanie w meblach kuchennych, łazienkowych, biurowych czy w różnego rodzaju meblach młodzieżowych jako nakładki szklane na drzwiczki, szuflady, lady lub blaty kuchenne. Dzięki szerokim możliwościom montażowym mogą być wykorzystywane na różne sposoby w zależności od własnych potrzeb.  Chcesz odmienić wygląd mebli? To rozwiązanie dla Ciebie!

Fronty meblowe z nadrukiem – nowoczesna technologia

Dbamy, aby każdy nasz wyrób spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Do produkcji naszych frontów używamy szkła o grubości 4 mm hartowanego za pomocą najnowszych technik oraz poddajemy specjalnemu szlifowaniu krawędzi. Do druku wykorzystujemy specjalne drukarki UV najnowszej technologii. Wszystkie nasze produkty poddawane są procesowi laminacji, dzięki któremu szkło staje się całkowicie odporne na zadrapania i stłuczenie. Oferujemy również usługę montażu w cenie, zapewniając kompleksowe dostarczenie naszych frontów bezpośrednio do użycia.

Lacobel na wymiar – szkło dekoracyjne od Axitech

Płyta lacobel to rodzaj szkła dekoracyjnego, które wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką gładkością. Lacobel na wymiar powstaje w wyniku sklejenia co najmniej dwóch warstw szyby, a także dwóch warstw folii. Nie jest tak trwałe jak szkło laminowane dlatego najczęściej stosowane jest jako ozdoba na małych powierzchniach. Nie są na nich również wykonywane nadruki, za to pokrywane są specjalnym błyszczącym lakierem o intensywnej barwie. Lakier ten również skutecznie zabezpiecza powierzchnię talii, a także ułatwia czyszczenie bardziej uporczywych smug czy plam. Sprawdź naszą pełną ofertę i zdecyduj jaki sposób dekoracji najlepiej pasuje do twoich wnętrz.

Author

Pin It netrza.pl zobacz https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/