Styl glamour jest dzisiaj jednym z najchętniej wykorzystywanych, nie tylko w domach, ale również wokół nich. Ogród glamour to niebanalna propozycja, która pozwoli na wydobycie z przestrzeni przydomowej pełen potencjał. Jakie meble i dodatki wykorzystać, by ogród stał się ulubionym miejscem wypoczynkowym dla wszystkich domowników? Oto nasze inspiracje!

Ogród glamour w bieli

Biel to ponadczasowy kolor, który idealnie sprawdzi się w przestrzeniach glamour. Ogród glamour utrzymany w jasnej kolorystyce doskonale wpisywać się będzie w otaczającą zieleń. Szukając niebanalnych mebli ogrodowych w tym kolorze, warto postawić na nowoczesne meble wykonane z technorattanu. Meble technorattanowe łączą doskonałą jakość, trwałość, świetne parametry techniczne oraz elegancję. Sprawdzą się one zarówno w mniejszych, jak i większych ogrodach. Ogród glamour z wykorzystaniem mebli technorattanowych nabierze oryginalnego uroku. Uzupełnieniem takiej przestrzeni może być biała, metalowa pergola, której zadaniem jest wyznaczanie przestrzeni wypoczynkowej, ale też ochrona przed słońcem. Dach pergoli wykonany jest z ruchomych lameli, które obracają się wokół własnej osi.

Ogród glamour z meblami modułowymi

Ogród glamour ma zachwycać zarówno elegancją, jak i estetyką. Jednym z ciekawszych rozwiązań są meble modułowe, w których kolekcja składa się z kilku elementów. Elementy te mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone, w zależności od potrzeb. Jest to możliwe dzięki niewielkim złączkom. Meble modułowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, dzięki czemu nie ma problemów z ich podnoszeniem czy przenoszeniem. Nierzadko meble te dekorowane są elementami z naturalnego drewna, co nadaje im prestiżu. Meble uzupełniane są o miękkie poduszki i siedziska.

Author

Pin It