Kuchnie na wymiar to coraz częstszy wybór, kiedy myślimy o nowych meblach kuchennych. Ich popularność wynika nie tylko z możliwości, jakie daje taka zabudowa, ale też z faktu, że meble takie możemy całkowicie dopasować do swoich potrzeb. Największą zaletą kuchni na wymiar jest jednak to, że pozwolą one na optymalne wykorzystanie każdego, nawet trudnego pomieszczenia. Jak to możliwe?

Kuchnie na wymiar – stwórz kuchnię swoich marzeń

Podstawową zaletą jaką dają kuchnie na wymiar jest możliwość zaprojektowania autorskiego pomieszczenia, które od początku do końca ma odpowiadać naszym oczekiwaniom – mówią projektanci z firmy Rega Meble, która specjalizuje się w kuchniach na wymiar i oferuje swoje produkty w okolicach Bielska-Białej. Faktem jest, że kuchnie na wymiar pozwolą na funkcjonalne zabudowanie pomieszczeń problematycznych, ze skosami lub wnękami. To również najlepsza opcja na niewielkie kuchnie czy aneksy kuchenne, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Kuchnie na wymiar pozwolą na zabudowę wybranych przez nas sprzętów AGD (lodówki, pieca) i stworzenie estetycznej i spójnej zabudowy w konkretnym stylu. 

Wysoka jakość oraz dobór materiałów

Nie ma wątpliwości, że kuchnie na wymiar to propozycja dla osób pragnących czegoś więcej niż kolejnej kuchni z katalogu. Zabudowa kuchenna na wymiar oznacza ścisłą współpracę z biurem projektowym i wykonawcą: od momentu pomiarów, poprzez tworzenie wizualizacji oraz wybór najlepszych rozwiązań, aż po efekt końcowy. To my – jako klienci – wybieramy materiały: od grubości zastosowanych desek czy drewna, poprzez wybranie dekorów, laminatów czy forniru, aż po dobór konkretnych systemów szuflad, zawiasów czy oświetlenia. Wnętrze takie będzie wyrazem naszego indywidualnego podejścia do designu i jego funkcjonalności. 

Author

Pin It