Noże są elementem, których nie może zabraknąć w naszych kuchniach – pozwalają na wstępną obróbkę warzyw czy mięs, są elementem, bez których trudno przygotować zaplanowane dania. Szukając idealnego kompletu noży warto postawić na zestaw noży kuchennych w stojaku. Zestaw taki pozwoli na mieć najważniejsze noże zawsze pod ręką, a wszystko to w eleganckiej oprawie. 

Zestaw noży kuchennych zaprojektowany zgodnie z trendami

Noże w kuchnia to nie tylko element potrzebny do gotowania – dzisiaj to również przedmioty, które realnie wpływają na odbiór przestrzeni kuchennej i mogą ją poprawiać. Zestaw noży kuchennych proponowany przez topowych producentów to komplet, który ułatwi nam codzienne przygotowywanie dań i sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością. Jak projektowany jest dzisiaj zestaw noży kuchennych?

Zestaw noży kuchennych to najczęściej komplet noży stalowych – wykorzystana do ich produkcji stal nierdzewna 18/10 to idealne rozwiązanie do kuchni, stosowane od wielu lat. Stal nierdzewna jest odporna na ścieranie, zarysowanie, wilgoć czy pojawianie się korozji. Dzięki wzbogaceniu stali o pierwiastki takie jak wanad czy chrom możemy mieć pewność, że tworzywo to zachowa doskonały wygląd na długi czas i nie będzie się kruszyć. W kompletach oferowanych w sklepie gerlach.pl znajdziemy nóż do pieczywa, do mięs, nóż do obierania warzyw, noże do filetowania ryb. 

Noże dostosowane do potrzeb 

Czy wiesz, że również rękojeści noży nowego typu są projektowane z olbrzymią precyzją? Rękojeści tworzone są z materiałów takich jak drewno – poprzez odpowiednie profilowanie możliwe jest ich idealne dopasowanie do dłoni. Chętnie wykorzystywane są również materiały antypoślizgowe, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo podczas szatkowania czy krojenia. 

Author

Comments are closed.

Pin It rochesterbeergals.com huśtawka na balkon metalowe huśtawki ogrodowe