Noże są elementem, których nie może zabraknąć w naszych kuchniach – pozwalają na wstępną obróbkę warzyw czy mięs, są elementem, bez których trudno przygotować zaplanowane dania. Szukając idealnego kompletu noży warto postawić na zestaw noży kuchennych w stojaku. Zestaw taki pozwoli na mieć najważniejsze noże zawsze pod ręką, a wszystko to w eleganckiej oprawie. 

Zestaw noży kuchennych zaprojektowany zgodnie z trendami

Noże w kuchnia to nie tylko element potrzebny do gotowania – dzisiaj to również przedmioty, które realnie wpływają na odbiór przestrzeni kuchennej i mogą ją poprawiać. Zestaw noży kuchennych proponowany przez topowych producentów to komplet, który ułatwi nam codzienne przygotowywanie dań i sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością. Jak projektowany jest dzisiaj zestaw noży kuchennych?

Zestaw noży kuchennych to najczęściej komplet noży stalowych – wykorzystana do ich produkcji stal nierdzewna 18/10 to idealne rozwiązanie do kuchni, stosowane od wielu lat. Stal nierdzewna jest odporna na ścieranie, zarysowanie, wilgoć czy pojawianie się korozji. Dzięki wzbogaceniu stali o pierwiastki takie jak wanad czy chrom możemy mieć pewność, że tworzywo to zachowa doskonały wygląd na długi czas i nie będzie się kruszyć. W kompletach oferowanych w sklepie gerlach.pl znajdziemy nóż do pieczywa, do mięs, nóż do obierania warzyw, noże do filetowania ryb. 

Noże dostosowane do potrzeb 

Czy wiesz, że również rękojeści noży nowego typu są projektowane z olbrzymią precyzją? Rękojeści tworzone są z materiałów takich jak drewno – poprzez odpowiednie profilowanie możliwe jest ich idealne dopasowanie do dłoni. Chętnie wykorzystywane są również materiały antypoślizgowe, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo podczas szatkowania czy krojenia. 

Author

Pin It