Parasol LED będzie przyjemnym dodatkiem nie tylko w dzień. Będzie to rzecz, którą będzie można z powodzeniem wykorzystać również wieczorami i w nocy. A to wszystko za sprawą maleńkich światełek o dużej mocy, jakie podwieszone są pod czaszą parasola.

Nowoczesny parasol LED

Popularność tego typu parasoli nie jest duża. Zdecydowaną przewagę mają tradycyjne parasole, które takich światełek nie posiadają. To jednak nie oznacza faktu, że nie trzeba zainteresować się tego typu produktami, dzięki którym na ogrodzie ma się dodatkowe źródło światła. Światełka umieszczone są dokładnie na żebrach parasola. Są one tak przymocowane, że nie ma obaw o ich solidność i wykonanie. Ważna jest również tkanina z jakiej wykonana jest czasza parasola. Jest ona wodoodporna, dzięki czemu nie trzeba obawiać się tego, że światełka za mokną na deszczu.

Ochrona nie tylko przed słońcem

Główną funkcją parasola jest zapewnienie ochrony przed słońcem. Wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Warto jednak dodać, że parasol LED ładuje swoje diodowe lampki dzięki temu słońcu. Aby włączyć światełka nie jest potrzebny prąd. Za dnia solarne lampki ładują się, aby móc pokazać swoją moc w nocy. Lampki włącza się za pomocą specjalnego przycisku, który znajduje się na samym maszcie. Można więc powiedzieć, że taki parasol ogrodowy jest w pełni niezależny od jakiegokolwiek źródła prądu. Tego typu parasole są duże i zapewniają odpowiednią ilość cienia w ciągu dnia. Wieczorami lampki wprowadzą charakterystyczny klimat podczas towarzyskich spotkań. 

Author

Pin It